11926/26
Fyldepensholder af grønbroget marmor. Monteringer antagelig af messing. Støbt med den kejserlige, russiske dobbeltørn. 20 årh. H. 9,5. L. 12.
Sælger oplyser: Mangler pen.
Kunst, antikviteter & design, 29. juni 2019
Vurdering
Hammerslag