2426/​752

Andreas Golder (f. Ekaterinenburg, Rusland 1979, fra 1989 bosat i Tyskland)

Uden titel, Berlin 2011. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 160×140. Uindramnmet.

Mindre misfarvninger. Mindre afskalninger.

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hammerslag

21.000 DKK

26 bud

979206 21.000 DKK
950555 (Autobud) 20.000 DKK
804793 20.000 DKK
950555 (Autobud) 19.500 DKK
804793 19.000 DKK
950555 18.500 DKK
979206 18.000 DKK
950555 (Autobud) 17.500 DKK
979206 17.000 DKK
950555 16.500 DKK
979206 16.000 DKK
950555 (Autobud) 15.500 DKK
979206 15.000 DKK
950555 (Autobud) 14.500 DKK
979206 14.000 DKK
950555 (Autobud) 13.500 DKK
979206 13.000 DKK
950555 (Autobud) 12.500 DKK
979206 12.000 DKK
950555 (Autobud) 11.500 DKK
979206 11.000 DKK
950555 (Autobud) 10.500 DKK
979206 10.000 DKK
950555 (Autobud) 9.500 DKK
810178 9.000 DKK
950555 8.500 DKK