2426/752
Andreas Golder (f. Ekaterinenburg, Rusland 1979, fra 1989 bosat i Tyskland)
Uden titel, Berlin 2011. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 160×140. Uindramnmet.
Mindre misfarvninger. Mindre afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
26 bud
979206 | ||
950555 (Autobud) | ||
804793 | ||
950555 (Autobud) | ||
804793 | ||
950555 | ||
979206 | ||
950555 (Autobud) | ||
979206 | ||
950555 | ||
979206 | ||
950555 (Autobud) | ||
979206 | ||
950555 (Autobud) | ||
979206 | ||
950555 (Autobud) | ||
979206 | ||
950555 (Autobud) | ||
979206 | ||
950555 (Autobud) | ||
979206 | ||
950555 (Autobud) | ||
979206 | ||
950555 (Autobud) | ||
810178 | ||
950555 |