2017/52
Ubekendt maler, 18.-19. årh.
Kroscene med folk i festlig lag. Usigneret. Olie på metal monteret på træ. 21×17,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. april 2020
Vurdering
Hammerslag