12008/25
Aage Sikker-Hansen (f. Grenaa 1897, d. København 1955)
“Randers Høstbindergarn”. Litografi, ca. 1955. Sign. i trykket. 85×62. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag