2039/280
Et par tempelløver af delvis patineret og forgyldt bronze. Thailand. 20. årh. H. 41 (2)
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud