2138/58
Tysk maler, 19-20. årh.
To vinterlandskaber i aftenlys. Sign. H. Dahms. Olie på malepap. 19,5×26. (2)
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag