2423/2
Queen Anne spillebord af mahogni. Plade med senere grøn filt. England, 18. årh.s begyndelse. H. 74. B. 72. D. 36.
Dette emne handles i fuldmoms
Restaureret. Filt fornyet. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. juni 2024
Vurdering
Hammerslag