2015/510
Kasper Eistrup (f. Skovshoved 1973)
“An empty Jerry, is a rotten Cherry”. Sign. på bagsiden Kasper Eistrup, København 2018–19. Olie på lærred. 160×120.
Proveniens: Galerie Asbæk, Kbh.
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag