2125/274
Et par danske armstole af sortmalet træ. Rokoko form, 19. årh. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere bemaling.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud