Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Titelløs Model II”. Sign. Kvium 91, 18/60. Litografi i farver. Bladstørrelse 63×92.
Litteratur: “Michael Kvium - Det trykgrafiske værk 1979–2006”, nr. EC 030.
Undersøgt i ramme. Original stand.
14 bud
1007680 (Autobud) | ||
914987 | ||
1007680 (Autobud) | ||
843788 | ||
1007680 (Autobud) | ||
843788 | ||
1007680 (Autobud) | ||
843788 | ||
1007680 | ||
815137 | ||
1007680 (Autobud) | ||
863000 | ||
1007680 | ||
1026825 |