2049/180
Ubekendt maler, 19. årh.
Folkelivsscene fra Italien. Sign. Mischel. Olie på lærred. 46,5×36.
Afskalninger. Behov for rensning. Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag