2445/​212

Stage af sølv, kanneleret stamme på firsidet fodstykke. Utydeligt stemplet. Udfyldt. H. 25 cm.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Dette emne er udgået