1649/1727
Leica Standard II kamera, nr. 314273, Leitz Elmar f=5 cm 1;3,5 objektiv. 1939. Leica meter lysmåler medfølger. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Varia, 8. december 2016
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
9 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||