2426/​186

Simon Kristoffersen (f. Nuuk 1933, d. sst. 1990)

Figurgruppe af udskåret fedtsten. Sign. Simon Kr. H. 16 cm.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

22 bud

839119 3.000 DKK
893690 2.900 DKK
839119 (Autobud) 2.800 DKK
893690 2.700 DKK
839119 (Autobud) 2.600 DKK
893690 2.500 DKK
839119 (Autobud) 2.400 DKK
893690 2.300 DKK
839119 2.200 DKK
893690 (Autobud) 2.100 DKK
839119 2.000 DKK
893690 1.950 DKK
839119 (Autobud) 1.900 DKK
893690 1.900 DKK
839119 (Autobud) 1.850 DKK
893690 1.800 DKK
839119 (Autobud) 1.750 DKK
893690 1.700 DKK
839119 1.650 DKK
893690 1.600 DKK
837297 1.550 DKK
839119 1.500 DKK