2432/​17

Stor kommode af bemalet træ, front med tre skuffer flankeret af kannelerede kvartsøjler. Delvis 18. årh.s slutning med senere bemaling. H. 85. L. 126. D. 60.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?