1642/​202

Kinesisk skrivebord af rødlakeret træ, front med fem skuffer, greb af messing. 20. årh. H. 86. B. 99. D. 52.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 17. oktober 2016

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK