Ubekendt fotograf: Originalt s/h presse- eller stillfotografi af den skotske skuespiller Sir Sean Connery i rollen som James Bond i “From Russia With Love” fra 1963. Fotomål 20×25. Uindrammet.
Det oprindelige fotografi er fra 1963. Nærværende fortografi kan være et senere genoptryk. Bruun Rasmussen indestår ikke for dets alder.
Almindelige håndteringstegn og forside og bagside gulnet i kanterne. Fotografiet er udateret/ustemplet og Bruun Rasmussen kan ikke garantere for fotografiets alder.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021