2414/648
Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen
“Silverline”. Skrivebord af teak med krydsbensstel. Front med syv skuffer. Udført 1960érne hos France & Søn. H. 76. L. 146. D. 75.
Nøgle medfølger ikke.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
7 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||