2144/122
Et par køkkenstole af bejdset elm og bøg. England. 19. årh. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag