12008/13
Pablo Picasso, efter. (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
La Ronde de la Jeunesse. Tryksign. Picasso 25.7.61. Litografi i farver på Arches papir. Bladstørrelse 65×49,5. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud