1803/174
Medaljonarmstol af forgyldt træ. Lous XVI form, 20. årh.s begyndelse.
Stel med brugsslitage. Betræk af nyere dato; småpletter.
Ældre malerier og møbler, 15. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud