2418/199
Lille kirkekrone af messing. Barokstil, 19. årh. H. inkl. ophæng 100. H. ekskl. ophæng 35. Diam. 40.
Nyere led medfølger. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag