11933/55
Hans Oldau Krull (f. Svendborg 1952)
“Tiggerhunden” og “Cafe”. Sign. monogram og dateret 78 og 80. Linoleumstryk på papir. 43,5×62–56×70. (2)
Sælger oplyser: Mindre skrammer på begge rammer.
Kunst, antikviteter & design, 17. august 2019
Vurdering
Hammerslag