2436/101
Svensk konsolskab af bemalet træ, front med skuffe og dør. Gustaviansk form, 19. årh. og senere. H. 80. B. 62. D. 31.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Vurdering