2436/101
Svensk konsolskab af bemalet træ, front med skuffe og dør. Gustaviansk form, 19. årh. og senere. H. 80. B. 62. D. 31.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag