12039/83
Komposition. Litografisk udstilllingsplakat i farver. Tryksign. Udgivet af Galerie Maeght, Paris. Bladstørrelse 64×55. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag