1803/166
Ubekendt maler, 19. årh.
Portræt af et par med deres barn. Usigneret. Olie på lærred monteret på træ. 33×25.
Retoucheringer. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 15. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
32 bud