2416/287
Et par prismegirandoler af forgyldt bronze, behængt med prismer og prydet med prismespyd, baser af hvid marmor. Louis XVI form, 19. årh. H. 53. B. 40. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag