Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
Udne titel, 1985. Sign. Gjerdevik. Olie på lærred med collage monteret på plade. 31×55.
Collage delen med mindre folder og revner. Lærredet er løst.
846436 |