2441/590
Mogens Gissel (f. Odder 1941, d. 2022)
“Vinterhaven”. 1975. Sign. MG 75. Olie på lærred. 113×135.
Mindre krakeleringer. Enkelte ridser.
Vurdering
331786 | ||
849059 |