12115/​189

Poul Janus Ipsen (f. København 1936)

”Still Life”. Sign. Poul Janus Ipsen 1988. Litografi i farver nr. 76/100. Bladmål 75×60. Uindrammet.

Proveniens: Galerie Seidenfaden.

Sælger oplyser

Friskt og ubrugt eksemplar.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

800 kr

Hammerslag

300 kr

1021091 300 kr