2431/1278
Taske af brunt coated kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, skulderstrop og et rum med en indvendig lynlås lomme og brunt læderfor. H. 19 x B. 29 x D. 4 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage på læderkanter. Krakeleringer på indvendigt læderfor. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
1161285 | ||
1107707 |