2108/601
Valerio Adami, efter
Tre litografiske plakater fra Galerie Maeght. Usign. Bladstørrelser 69×51, 77×45 (uindrammede) og lysmål 68×50. (3)
Den lilla/røde med en lille rift i øverste venstre hjørne.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag