Foto endnu ikke klar
893/638
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969)
“She was trouble”, 2006. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 65×50. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020
Vurdering
Hammerslag