Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)
“Returning of the Favor”. Sign. på bagsiden CRD 05. Olie på lærred. 200×240. Uindrammet.
Proveniens: Martin Asbæk Gallery, København. Erhvervet her af den nuværende ejer.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 5. marts 2019