2131/20
To halvskibe i form af skærgårdskrydsere, monterede på plader af mahogni. 20. årh. Plader H. 17,5. B. 50,5 og H. 21. B. 51. (2)
Ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Løse indlægninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag