11908/14
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition. Sign. i trykket Mogens Andersen, 1967. Litografi i farver, fra Firenze mappen. Bladstørrelse 42×36. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 23. februar 2019
Vurdering
Hammerslag