12119/9
Tallerken af sølv, profileret fane. Stemplet København 56. Vægt 436 g. Diam. 28.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud