2004/622
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Komposition. Sign. Corneille 98, HC 15/20. Litografi i farver. Bladstørrelse 80×62. Uindrammet.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud