2437/2106
Pulsar
Armbåndsur af guldbelagt stål med lænke af 14 kt. guld. Lænke af 14 kt. guld omkreds ca. 17 cm. Ø 18,5 mm. Quartz.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mangler batteri.
Vurdering
828522 |