2022/119
Fransk console dessert af mahogni med plader af hvid marmor. 19. årh.s midte. H. 88. B. 82. D. 32. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag