2435/​912

Dansk design

To standerlamper på baser af træ med svungen stamme beviklet med snor. 1950'erne. H. 153–166. (2)

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

8.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?