2435/910
Dansk design
Standerlampe af sortlakeret metal og messing med tre justérbare arme. 1950'erne. H. 170–187.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
839480 |