2148/901
Val Saint Lambert
Rund vase af sortbroget glas. Sign. monogram. H. 15,2.
Enkelte overfladeridser og mærker. Almindelige brugsspor.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag