2447/212
Norsk bestik af 830 sølv, Brødrene Mylius, 20. årh. Vægt ekskl. knive 791 g. (24)
Bestående af: 8 middagsgafler 8 middagsknive 8 middagsskeer
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graverede “G”
Vurdering
891280 |