1703/1614
“Græsk” relief af kunststen med to figurer i form af kriger og kvinde. 20. årh. B. 82,5 cm. H. 158 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Med afslag.
Varia, 19. januar 2017
Vurdering
Hammerslag