2434/​1325

Louis Vuitton

“Jasmine” taske af gult Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og lilla ruskindsfor. H. 19 x B. 32 x D. 9 cm. 1998.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser på hanke. En lys plet på Epi læder foran. God stand indvendigt uden tegn på slid. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 21. august 2024

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag