11949/​88

Ubekendt kunstner

Roser i skål. Sign. C.S. 95. Olie på lærred. Lysmål 39×26,5. Rammemål 43×56.

Mindre aldersslitage. Afslag på rammen.

Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag