11949/88
Ubekendt kunstner
Roser i skål. Sign. C.S. 95. Olie på lærred. Lysmål 39×26,5. Rammemål 43×56.
Mindre aldersslitage. Afslag på rammen.
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag