2426/243
Frugtkurv af porcelæn, dekoreret i farver og guld en chinoiserie med våbenskjold. Sign. Christine Cano pintado a mano by Nelson. Spanien 20. årh.s beg. H. 12 cm L. 31 cm B. 28 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. juni 2024
Vurdering
Hammerslag